Turniej w najbardziej znaną grę typu Auto Battler, który rozegra 16 znanych influencerów połączonych w pary, w którym to wy,
Widzowie, poprzez wsparcie na rzecz zbiórki, będziecie mogli przeszkadzać waszym ulubionym zawodnikom! Skasowanie jednostki, zablokowanie sklepu do czterech pól, brak ruchu na karuzeli – te i inne utrudnienia będziecie mogli narzucić twórcom! 
Całość będzie komentował najbardziej doświadczony komentator gier logicznych – Cezary „BlackFireIce” Cholewski.

Scrollując w dół sprawdzisz w jakich zespołach będą rywalizować gracze!

Blackfireice

Najbardziej doświadczony i najpopularniejszy komentator gier logicznych, najpiękniejszy uśmiech w polskiej komentatorce.

Wujek Łuki

Manager EKIPA, miłośnik Teamfight Tactics, znany na całym świecie smakosz ananasów.

Kubon

Dinozaur streamerski Ligi Legend, profesjonalny zawodnik teamu Internaziomale, najsłynniejszy nos wśród polskich twórców

Ortis

Siła, mózg, serce. Znany ze swoich REGULARNYCH podcastów na swoim kanale i wielkiegooooo bicka.

SimplyWojtek

Regularny streamer, youtuber z Teamfight Tactics, nie był zmęczony po 40 h grania w TFT, zobaczymy jak będzie po 4 h z Ortisem. Kucharz.

Randombruce

Znany duo partner Overpowa, Gigachad, próbuje swoich sił w cosplayu z wielkimi sukcesami.

Overpow

Dinozaur streamerski Ligi Legend, profesjonalny zawodnik teamu Internaziomale, podobnie jak jego duo partner ma na swoim koncie między innymi cosplay Ryze i czołgów.

Slayproxx

Variety/Commentary Streamer, złote dziecko dobre w każdą grę, były zawodnik MMA zanim to było modne.

Shreddin

Najpopularniejszy rudy streamer i zawodnik turniejowy Teamfight Tactics, miłośnik gry na gitarze i kpopu (a nie wygląda).

Nieuczesana

Streamerka/Influencerka z wielotnim stażem, przez wiele lat ocierała się o zawodową grę w Ligę Legend, miłośniczka dyskusji na Twitterze.

Tuttek

Były esportowiec w Hearhtstone i Teamfight Tactics, miłośnik gier logicznych i kotów. Znany ze swojej fryzury i zamiłowania do friendzonu.

Delord

Były esportowy zawodnik w Lidze Legend, obecnie międzynarodowy trener drużyny Misfits Premier. Ma swoją markę odzieżową i słynie z zamiłowania do Sernika.

Eyshi

Znana streamerka, grająca w Ligę Legend i Teamfight Tactics, posiadaczka pięknego kota syberyjskiego o nicku Ahri.

xnTentacion

Znany szachista, człowiek renesansu, posiadający swoje programy rozrywkowe, nie ma dowodów na to, że kiedyś miał challengera w TFT.

Asaika

Najpopularniejsza streamerka TFT, miłośniczka chińskiego, kotów, tatuaży. Szefowa.

Kezman

Streamer i zawodnik turniejowy w Teamfight Tactics, z wieloma sukcesami na swoim koncie, uczestnik ultraligi TFT. Miłośnik piłki nożnej, Mister Polski 2023.

Shini

Streamerka z wieloletnim doświadczeniem, miłośniczka anime i cosplayu, ayaya.